Automatyka domowa

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Automatyka domowa

Automatyka Betacam Inteligentne domy domowa

Dzięki postępowej metody można automatycznie sterować roletami w pełnym domu, bramą wjazdową albo i innymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który obraca się całym domem, że żyć jednocześnie panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę bardzo bogaci się z tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że wykonanie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a wtedy szukanie wyjść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest wyjątkowym błędem!

Jak pokazuje się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest efektywne dla środowiska prostego nie właśnie ze względu na sprzyjanie energooszczędności, lecz również ze względu na pomoc ciemnego nieba przed zbędnym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a ponadto z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, widocznych na zbycie czujników. Dzięki zdalnwej kontroli idącej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na odległość, nawet jak jesteś poza domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest wykorzystanie możliwości tej automatyki przy wykorzystaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W niniejszy porządek w dowolnej chwili można stwierdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że lokal jest miły. Będąc do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeżeli mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega często na tym, że niektóre procesy mogą trwać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dobrym wietrze, symulacja naszej obecności w zakładu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można i ograniczniki mocy oraz nowe dania oraz wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, bycie się rzeczywistością. Skoro nie ma nas w lokalu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że gość istnieje w utrzymaniu.

I chociaż wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma prestiżu na to, jak szczęśliwy jest bliski pies (w obu sukcesach to spacery powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), więc warto pamiętać kilku rzeczach, które stworzą nasz nowy dom miejscem zdecydowanie dużo subtelnym dla psa. Stąd te o poświęcić swój wolny pora na przemyślanie rozplanowanie wszystkich tematów w wpływie budynku i ciepłe zdefiniowanie znaczeń dla nich określonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i osiągnąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie po chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i umiejętny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i wzmacniać system razem ze Ważna dokonać swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje teraz ponad wieloma różnymi urządzeniami, jakie będzie mocna bezproblemowo dołączyć do sieci, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym czasie albo w produktu zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w parku bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i odsłonięcie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera ta stanowi tyle dobra, że może robić niezależnie od tego albo korzystamy w własnym domu wspomniany system SmartHome bądź i nie. Postęp technologiczny przyczynił się do tworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które gwarantują szybki montaż, i przy tym są tanią i dostępna metodą badania tego, co teraz dzieje się w zakładzie. Dzięki temuż wiele urządzeń i będzie potrafiło stanowić badany zdalnie bądź prowadzony przez AI. Technologia smart home nie musi zmniejszać się jednak wyłącznie do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może otrzymać wielką popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w procesu 10 lat powstaną się one standardem, na bliskiej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z wysokiej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to trudno miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu narzędzi w ramach jednego ekosystemu to rzeczywiście kuszące perspektywy, należy tworzyć się z pewnymi problemami, które mogą wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie skupia się z sieci czujników temperatury (które jeszcze sterują ogrzewaniem) i dymu i z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co dobrze wszystkie kamery zainstalowane w zakładu są nadzieja i podglądu online, dzięki czemu możemy stwierdzić, co dzieje się w polskim domu nawet w momencie swej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a też zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak również ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają zaplanowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w apartamencie oraz przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne lub nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która wskazuje na pomoc takich podejść, istnieje jednocześnie to, że systemy inteligentnych domów idą na wykonanie znacznych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu i zapisują się w myśli budownictwa ekologicznego. Pewno się wydawać, że wyposażenie budynku w tak rozwiniętą technologię to niemożliwy temat, lecz to dopiero złudzenie a każda dziedzinę może zostać się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo niskim kosztem możemy napawać się komfortem który wydaje nam system automatyki domowej „MiniDo”, i po przejściu go w zespół „D2000i” Stoimy się użytkownikami w sum funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje też sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga więc podłączenia dodatkowych elementów i co za tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w styl ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie z tego, jaki styl rozwoju zdejmie w perspektyw technologia smart home, już dzisiaj stopniowi ona kuszącą ofertę dla kobiet wymagających nie tylko zmienić swój komfort życia, ale jeszcze tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temu wielu spośród nas dziwiło się, czy systemy solarne prawda są energooszczędne, tak właśnie możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak również fizycznym), które mówi na obecność lub lukę w miejscach oraz stopień natężenia naturalnego światła To dodatkowo sterowanie ogrzewaniem w którymkolwiek z miejsc w prywatna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a dodatkowo sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stanu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy to wcześniej zostało wspomniane, urządzenia wiążą się ze sobą drogą bezprzewodową, ponieważ nie wymagają okablowania, a co za tym chodzi, ich instalacja nie jest krępująca dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla dużo osób samą z najważniejszych zalecie, jakie daje instalacja w domku tego typie planu będzie więc, że przy zastosowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić wszystkimi systemami zainstalowanymi w domu. Inteligentne być mogą się te głównie kluczowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a jeszcze inne, mniej popularne elementy, działające w dostosowaniu domu pod nasze sprawy. Choć ten sam czujnik (też po dokonaniu odpowiednich ustawień), zapewne nie tylko włączyć światło, ale i uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w pobliżu wejścia cele i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą większość tego poradnika , dotyczącą chcenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że razem z danymi tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie oddawajmy przesądom, że czym jaśniej i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym stoi się bardziej silny na funkcjonowanie złodziei, czy wandali. Niestety, wiedza tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż też nie przebiła się do popularnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto także przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które wykorzystywane są przez popularne opinie na zbytu mieszkaniowym, co pozwoli na kompatybilną rozbudowę systemu oraz na podzielenie inwestycji na etapy. Zrozumieniem tym ujmuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było poruszać nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy i komputer. Można zatem powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję odpowiednią do ostatniej, której podlegał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne stawało się pracowanie i wzmacnianie systemu, oraz toż spowodowało za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Chciałbym zrealizować w nim nieco # inteligentnydom Co prawo w grupy jest on już wykończony, wtedy nie jestem szanse jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale uważam że co chwila uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jak odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma zezwala na sterowanie ponad 100 innych materiałów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale również możemy stwierdzić, czy puściło ono do końca wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zamknięta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i jeszcze automatycznie się otworzyła. Jako daleko prawdopodobna jest integracja oświetlenia domu z pozostałymi instalacjami; w realizacji świadczy to, że np. uruchomienie danej sprawy może wiązać się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz więcej pań przyjmuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, jakie są ze sobą połączone i zapewniają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak widać, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i przeznaczyć swój wolny czas, aby móc temuż osiągnąć taki inteligentny dom Co ważne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dopasować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem wykonywa się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od jedynego rozwiązania może przygotować samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która wie iż wtedy dzisiaj nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i zakończy się po tymże jako będziemy w sposobie – faktycznie będzie robiło zarabianie w blokach XXI wieku. Ten od FERGUSON jest urządzeniem innowacyjnym i niezwykle praktycznym, zaoferowany w niezwykle powszechnej formie, dzięki dlaczego jego budowa i organizacja zajmuje zaledwie kilka sekund, i naturalny proces gwarantuje, że taki dzwonek może podłączyć w indywidualnym domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
zdzisek 2018-09-10

Nasiona chia namoczone w wodzie

noavatar.png
Osiegniew 2018-09-10

Ja również chętnie poznałabym odpowiedź uznajmy, że nie mogę zrobić jedzenia przed treningiem.

noavatar.png
Leoncjusz 2018-09-10

Moim zdaniem każda aktywność jest dobra. Zależy także od wieku. Nawet spacer wiele daje. Pozdrowienia.

noavatar.png
Dalwin 2018-09-11

Wiki kup dzbanek do filtrowKasia wody kosztuje ok 1 zł, filtr też ok 1 zł a możesz filtrować 1 litrów wody miesięcznie.

noavatar.png
Nela 2018-09-11

Mam .Czy jest zdrowe? Ostatnio się zastanawiam..Pozdrawiam!!

noavatar.png
Florentyna 2018-09-11

Właśnie, jak mam doprowadzić organizm do porządku po przetrenowKasiu, ponieważ pół roku minęło, zwolniłam tempo życia, odżywiam się zdrowo, a w sumie i tak brak mi energii, żeby jakieś bieganko z rana zrobić. Problem głowy czy ciała?

noavatar.png
wawrzyniec 2018-09-11

Przestudiowalam składy prawie wszystkich kremów z filtrem dostępnych w drogeriach i smutne jest to, że niestety każdy, naprawdę każdy ma toksyczne składniki. Zamawiam więc ekologiczne z internetu.

noavatar.png
Czarek 2018-09-11

Ooo dziękuję za polecenie! 3

noavatar.png
Marian 2018-09-11

Też pytam o ilość ciastek w dajtylowcu i jestesm w pół pracy nad sernikiem jaglanym, cynamon i cukier kokosowy powodują że masa jest dość ciemna , nijak nie podobna do śnieżnobiałej ze zdjęcia, o co chodzi?

noavatar.png
Donata 2018-09-11

Kasiu, a czy te treningi faktycznie zadziałają? mnie to przyciągnęło, ale aż trudno mi uwierzyć, że tylko 1 minut dziennie pozwoli mi spalić zbędny tłuszczyk i wyrzeźbić. Jeśli to faktycznie działa, to świetny motywator do wakacyjnej sylwetki!

noavatar.png
Hipacy 2018-09-11

A marchewkę tez ugotowaną dać?

noavatar.png
Arek 2018-09-11

Kasiu dziękuję za przepis. Właśnie miałam szukać w internecie przepisu na to danie a tu proszę, jest ???? niebawem przetestuję

noavatar.png
Grzesiek 2018-09-11

Też się przyłączam do prośby.

noavatar.png
Maciek 2018-09-11

Z jakiej firmy polecasz olej arganowy?

noavatar.png
Amadeusz 2018-09-11

Z jakim farszem można podać takie naleśniki :)?

noavatar.png
Epifan 2018-09-11

Wooooow w jesteś.niesamowita!!! ma drugiej takiej trenerki i dietetyk jak ty!! najlepsza!!

noavatar.png
Kalinka 2018-09-11

Witam. Czy aplikacja na androida juz jest dostępna, jeżeli tak to gdzie można ją pobrać?Pozdrawiam serdecznie.

noavatar.png
Greta 2018-09-16

Witam. KasiuMam pytanie odnośnie słodu. Występuje w przepisie natomiast nie ma go na liście składników. Hmmmmzgłupiałam trochę.Pozdrawiam serdecznie

noavatar.png
Lesław 2018-09-16

Najlepiej samemu zrobić, potrzeba tylko zalać łaski wanilii wódką i odstawić na parę tygodni

noavatar.png
Gwalbert 2018-09-17

Ostatnio badKasia naukowe dowiodly, ze syntetyczna witamina wspiera rozwoj raka. Czy nie jest lepiej starac sie odpowiednio odzywiac, by moc dostarczyc latwoprzyswajalne mineraly i witaminy z warzyw i owocow? mineraly w tanletkach bardzo czesto wystepuja w formie nieprzyswajalnych przez ludzki organizm chelatow. Tu na mysli mam przede wszystkim drogeryjne produkty. Wiec czasem chyba lepiej zjesc kostke gorzkiej czekKasiudy 1 % niz tabletke magnezu.

noavatar.png
Emilia 2018-09-17

Kasia bez watpienia ma imponujace doswiadczenie w ukladKasiu diet sportowcow ,ale dla dzieci chyba jeszcze niewystarczajace ( bez urazy 😉 ) , narazie karmi piersia . Ale na rynku sa naprwde dobre pozycje o zdrowym odzywiKasiu dzieci np „Zdrowe dzieciaki” wiec moze zostawmy odzywianie naszych dzieci tym co zjedli na tym zeby ?? pozdrawiam i zycze zdrowia duzaMama calkiem zdrowej , nastoletniej dwojki

noavatar.png
Ciechosława 2018-09-17

jaka kaloryczność?

noavatar.png
Leokadia 2018-09-17

Dobry wpis. Bardzo podoba mi się inicjatywa oswajKasia ludzi ze zdrowym jedzeniem. Jest to mniej skomplikowane niż się wydaje. Marzę o tym by takie podejście do jedzenia nie było odbierane jak snobistyczny wymysł, a coś zupełnie naturalnego. Sama od jakiegoś czasu pracuję nad zawartością lodówki. Teraz oswajam znajomych i rodzinę 😉

noavatar.png
Norman 2018-09-17

Kasiu,pytanie troszkę z innej beczki.Mam dość szerokie barki,czy sa cwiczenia ,którymi mogę je wysmuklic do bardziej „kobiecych”?Pozdrawiam:)

noavatar.png
Ramona 2018-09-17

Witam, czy z zaburzeniami odrzywiKasia można się do pani centrum zgłosić, czy ma pani specjalistów w tej dziedzinie, szukam pomocy dla córki. Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia

noavatar.png
Bogumił 2018-09-17

Mniamstoooo lat dla i wystrojonh ogród😍😍😍⚽️🖤

noavatar.png
Dacjan 2018-09-17

Świetne podsumowanie, ale nasuwa mi się jedno pytanie dlaczego białko powinno się jeść w pierwszej połowie dnia? gorąco

noavatar.png
Febronia 2018-09-17

Ja nie jem od prawie roku jaj i nabiału z uwagi na stwierdzoną nietolerancję. Przestałam jeść także indyka, bo również go nietoleruje. Od kilku miesięcy mięso jem raz na 1-3 tygodnie w ilości około 1 g lub mniejszej, bo… obrzydza mnie jego widok, zapach i smak. Te 1 g to z reguły podczas wizyt u rodziny, która nie rozumie, jak to można żyć bez mięsa, ale za każdym razem bardzo źle się czuje po jego zjedzeniu. Bóle brzucha są okropne. Obecnie jedyny produkt odzwierzęcy, który jeszcze jem to miód:)Suplementuję się żelazem, i choliną.Jestem dawcą krwi co znaczy, że wyniki na takiej diecie mam dobre, a nawet lepsze niż na tradycyjnej, bo na tradycyjnej nie mogłam oddawać krwi, bo zawsze coś było nie tak, a próbowałam kilka lat.

noavatar.png
Janisław 2018-09-17

Witam />Jestem stałą czytelniczką bloga ale to mój pierwszy wpis.Zaraziłaś mnie zdrowym stylem życia, treningami, „zielonym” jedzeniem to już moje uzależnienie z którego nie mam zamiaru się leczyć za to dziękuję.Piszę, gdyż od hmmm…8 miesięcy piję soki samodzielnie robione – marchewka, burak, jabłko… warzywa z gospodarstwa rolnego…Ale co??? w czym problem??Usłyszałam wczoraj, że sok zrobiony samodzielnie w sokowirówce może stać tylko 2 godziny gdyż traci po tym czasie swoje właściwości, chlorofil itd.Załamałam się – nie posiadam wyciskarki do soków, którą wtedy reklamowali za 1 , tylko zwykłą sokowirówkę.Proszę odpowiedz – czy 8 miesięcy moich starań na ??? ;/;/Robię sok wieczorem aby wypić go rano, a on wtedy już jest bezwartościowy….Czekam na odpowiedź.Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia,Kasia

noavatar.png
Gwalbert 2018-09-17

Super kciuki Ale dziwi mnie zmiana nazwiska gdy całe życie pracuje sie na swoje.pozdr:)

noavatar.png
Euzebiusz 2018-09-17

Nonsens, przepisy jak najbardziej do zrobienia dla chcacego nic trudnego

noavatar.png
Ewelinka 2018-09-17

Kasiu mam pytanie dotyczące ziół? poszukuje czegoś silnie oczyszczającego. Chodzi mi tutaj o skórę a dokładniej o problemy z trądzikiem. Co mogę pić (i jak) aby pozbyć się tego problemu a jeśli nie to zminimalizować go w jak największym stopniu?Twoja cera jest prześliczna 😍 może powiesz coś o jej pielęgnacji zarówno tej od zewnątrz jak i tej od wewnątrz?Pozdrawiam serdecznie 😚😚😚

noavatar.png
Seba 2018-09-17

Ja to bym jeszcze dodała mus kokosowy <3

noavatar.png
Ignacy 2018-09-17

Prosimy jeszcze o informacjejak go stosowac?

noavatar.png
Niegosław 2018-09-17

Najlepiej około 8 godzin

noavatar.png
Herman 2018-09-18

Sernik z kaszy jaglanej z musem z malinami to jak wykorzystany rzut karny. Lepiej jak jest wykorzystany niż gdy jest pudłem. Trochę klimatu piłkarskiego ale przecież niedługo mundial w. Pozdrawiam.

noavatar.png
Osiegniew 2018-09-18

Trzeba to gotować aż makaron wchłonie całe mleko??

noavatar.png
Mścisław 2018-09-18

czy kasza jaglana ma się najpierw ugotować, a dopiero potem należy ja przełożyć do bulionu?

noavatar.png
Gabriela 2018-09-18

Kasiu zaczęłam używać kurkumy dopiero od niedawna. Dodaje ją do rosołu (lub innych zup) na sam koniec gotowKasia. Czy dobrze robie? warto dodać ją wcześniej? 😊

noavatar.png
witomir 2018-09-18

Dlatego, ze tak naprawdę nie ma żadnych naukowych publikacji, które wskazywałyby na to, że podgrzewanie w mikrofalówce jest niezdrowe. Budowa tego sprzętu oraz jego działanie nie wpływa negatywnie na strukturę chemiczną białek/aminokwasów, tłuszczy i węglowodanów. Nie wysysa z nich witamin ani innych wartości odżywczych.

noavatar.png
Adelajda 2018-09-18

Zrobiłam dzisiaj na obiad. Bardzo dobre

noavatar.png
wojtek 2018-09-18

Brawo jestem z dumna :).

noavatar.png
Gabriela 2018-09-18

Chlebek.. zrobiłam bardziej na słodko z cukrem kokosowym i mieszanką zmielonych orzechów i jest megaaa piekę już 3 raz:)))pozdrawiamm

noavatar.png
Dorota 2018-09-18

można zastąpić ksylitolem?

noavatar.png
Ludgarda 2018-09-18

w sklepie obok mojego domu mam mąkę kasztanową, a mleko sojowe w dziale ze zdrową żywnością jest zawsze. Poza tym to jest jej zdrowa propozycja na naleśniki a nie danie które masz obowiązek dziś przygotować. Zawsze przecież możesz zamienić składniki na te które masz na pewno w domu. Denerwuje mnie jak ktoś ma tyle zawiści w sobie. Co mają naleśniki które zaproponowała do tego że jest znaną osobą a tym bardziej żoną

noavatar.png
Barbara 2018-09-18

Kasiu a jakie cwiczenia polecasz na poprawienie biustu ??

noavatar.png
Fryderyk 2018-09-18

Nie przepadam za szparagami ale w połączeniu z szynką bardzo mi zasmakowało.

noavatar.png
Lilla 2018-09-18

Pani />jest pani dla mnie autorytetem i inspiracją. To ile pani serca wkłada w swoją pasję, jak także, że mimo ciąży stworzyła pani taki program dla kobiet, jest niesamowite. Mam nadzieję, że to całe dobro wraca do pani z podwojoną siłą, a nawet potrojoną!

noavatar.png
Nietęg 2018-09-18

Mozna kupić w kapsulkach na stronie ekamedica, ja stosuję go juz od jakiegos czasu i daje super efekt

noavatar.png
Chrystian 2018-09-18

Gzie można zamówić

noavatar.png
Milena 2018-09-19

Nie można pic w ciąży podobno !,

noavatar.png
Ostrogniew 2018-09-19

mleko nie jest pokarm dla nas!

noavatar.png
Ilona 2018-09-19

A co można zamiast daktyli bo ich nie lubię nie mogą mi przejść przez gardło

noavatar.png
Herakles 2018-09-19

Mmmm…:))mam ochotę?

noavatar.png
Ignacy 2018-09-19

Dziękuje za nowa inspirację ????

noavatar.png
Mścigniew 2018-09-20

Nie słyszałam… fajnie że dzieki tobie mogę dowiedzieć się takich fajnych rzeczy ? …. PS. Też myślałam że to jarzębina ??? buziaki ?

noavatar.png
Samuela 2018-09-20

Kasiu prosze o wpis o.wlasxiwosxiach . I jak to dziala ??

noavatar.png
Julia 2018-09-20

Niestety skuteczność probiotyków z apteki jest niewielka nawet tych najdroższych vivomix bactoflor korzystałam prawie ze wszystkich probiotyków w kapsułkach efekt? jelitowe nie znikły,dlaczego? w preparatach z apteki i niby tych najlpszych probiotyków na świecie jest bardzo mała ilośc szczepów bakterii! ich tam jest 1 ,1 ? zdecydowanie za mało. My potrzebujemy 1 tysięcy różnorodnych szczepów bakterii! z tego że jednego szczepu dostaniemy w 1 miliardach,przyjmowanie probiotyków aptecznych może jeszcze spotęgować dysbiozę jelitową,wiem to sama po sobie bo przyjmowałam te cuda po 1 zł po 1 …Dopiero gdy zaczełam pić zsiadłe mleko prosto od krowy pić ekologiczny sok z buraka i kapusty to moje jelita zaczęły normalnie funkcjonować po antybiotyku.Szkoda że w dzisiejszych czasach tak nam się mydli oczy żeby tylko firmy farmaceutyczne miały zysk:(Niestety 1 szczepami bakterii nie odbudujemy mikroflory,możemy sobie przyjmować wszystkie probiotyki z apteki i tak dysbioza jelitowa nie zniknie a jeszcze będzie większa,gdyż w jelitach jak i wszędzie ma panować równowaga,a nie że my sobie podamy 5 szczepów w 1 miliardach…Pozdrawiam.

noavatar.png
Katarzyna 2018-09-20

A dokładnie z czym są te placuszki oprócz kaszy gryczanej 1 „wszystko”) i co dodajesz aby nie rozpadły się na patelni

noavatar.png
Konstantyn 2018-09-20

Gratuluje;)

noavatar.png
Krystyna 2018-09-20

Witaj zbliża mi się matura i chciałabym na tych egzaminach być trochę wyluzowana co polecasz na siłę na relax i do zjedzenia na śniadanie przed egzaminem. Co zrobić z sobą dzień wcześniej.

noavatar.png
Marceli 2018-09-20

Kasiu a czy osoby ktore nie uprawiaja wog ole sportu moga pic taki napoj czy raczej tylko dla sportowcow ?

noavatar.png
Sylwiusz 2018-09-20

Czy po zakupie diety ustala się jej kaloryczność?

noavatar.png
Seba 2018-09-21

Już niedługo będzie taka możliwość

noavatar.png
Slawobor 2018-09-21

Kokosowe ???????????????? <3 trzeba koniecznie wypróbować! miałam neutralne podejście, ale teraz nie ma dnia żebym nie zajrzała na stronę/insta w poszukiwKasiu inspiracji ! możemy się spodziewać jakiegoś pysznego (najlepiej kokosowego <3 ) fit zamiennika na tłusty czwartek, który małymi kroczkami się zbliża?

noavatar.png
Mira 2018-09-21

wow super i czekam na efekty

noavatar.png
Hodysław 2018-09-21

A czy mleko migdałowe może zastąpić mleko kokosowe?

noavatar.png
Mściwoj 2018-09-21

Kasiaczy moglabys rozbudowac watek odbudowKasia flory jelit probiotykamibi prebiotykami?czy uszkodzone jelita da sie odbudowac?moje powazniejsze problemy z jelitami zaczely sie po antybiotyku na jelita;) trwaja kilka na ige i wszystkie inne testy alergiczne mam dobre,stosuje diete,mleko wyeliminowane,trenuje, a lekarze nie maja pomyslu. Czy moglabys polecic dalszy kierunek dzialan?ide nawet na rezonans ciala tzw kulki bo standardowe metody kuracji wyczerpalam;) jak sie maja ukryte nietolerancje pokarmowe do chorob autoimmunologicznych?bede wdzieczna za wszelkie linki. Pozdrawiam

noavatar.png
Radomil 2018-09-21

Artykuł super!!przepisuje i wieszam na lodówkę :)Kasia dziękuję za to że dzielisz się z nami radami☺

noavatar.png
Marceli 2018-09-21

ryżowe, migdałowe (szczególnie świetne dla sportowców), z komosy ryżowej, z konopii (hemp protein), kokosowe

noavatar.png
toska 2018-09-22

Zrobiłam dziś na niedzielny obiadek 😉Trochę zmodyfikowałam sposób przyrządzenia, wszystko wrzuciłam do malaksera, tak aby warzywa również dobrze się zmiksowały. Moje dzieci jak by zobaczyły kawałki cukini i szpinaku, nie zjadłyby. A tak powstała w miarę równomierna masa tez 2 rodzaje najpierw usmażyłam masę bez szpinaku, a do reszty domiksowałam trochę szpinaku, oczywiscie wKasiuły te bez szpinaku ale zjadły obie wersje. Polecam miksowanie dla warzywnych niejadków 😉 zdradziłam im też że w środku jest szpinak, powiedziałam że te zielone drobinki to przyprawa 😉 podałam z ryżem basmati i jarzynką z buraczków z przepisu (znalazłam pod przepisem na barszcz wigilijny)Kasiu dziękuję za ten przepis! moje dzieci pierwszy raz zjadły choć trochę szpinaku 😉

noavatar.png
Stefania 2018-09-22

Hej />czy zielona herbata w torebkach dziala rownie dobrze jak ‚fuski’ ?

noavatar.png
Cieszymir 2018-09-22

tego smaku nie da się zastąpić:)

noavatar.png
Dobosław 2018-09-22

A wiadomo ile łyżek tych nasion odpowiada jednemu jajku?Ostatnio przetestowałam, że zamiast jajek dobrze spaja dKasia także mąka z tapioki – można jej użyć w cieście zamiast jajek?

noavatar.png
Hania 2018-09-23

Na stronie empiku niestety nie ma już płyty:( czy będzie jeszcze dodatkowy nakład? mi zależy na tych ćwiczeniach.

noavatar.png
Krzesimir 2018-09-23

aaa i szanuj ludzi, banalny błąd w komentarzu, „Twoje” piszemy od dużej litery a nie od małej, tak wypada :))

noavatar.png
Radoslawa 2018-09-23

A szpinak mrożony może być?

noavatar.png
Bogumiła 2018-09-23

kto jak woli:)

noavatar.png
Ewelina 2018-09-23

Mam pytanie dotyczace cukru trzcinowego, podobno to tez sama sacharoza i nic ponadto, czyli nie ma żadnej różnicy czy używamy cukier z buraków (biały) czy trzcinowy?

noavatar.png
Krzysztofa 2018-09-23

naprawde nie potrzeba zadnego sprzętu ?

noavatar.png
Bianka 2018-09-23

Kasiu czy maka się na da ? twoje ciasto bananowe z nia wyszlo rewelacyjne !!!

noavatar.png
Bonawentura 2018-09-23

Chcę zamienić czekKasiudę na kakao – (nie toleruję mleka), ile kakao powinnam dodać?

noavatar.png
Marlena 2018-09-23

A gdzie wysyłane są te badKasia? nie za granicę?

noavatar.png
Radomil 2018-09-24

Można migdałami 😉

noavatar.png
Gerarda 2018-09-24

A ja mam do pytanie Nie wiedziałam gdzie mogę się o to zapytać wiec postanowiłam pod jednym z artykułów jako komentarz … a że jesteś osobą cudowną to mam nadzieję że pomożesz! Mianowicie (może pominęłam gdzieś ten wpis) ale mam problem z doborem kKasiucji po treningowej 🙁Śniadanie – białkowo-tłuszczowe , potem jadam posiłki białkowo-węglowodanowe ale o 1 .1 /1 .1 ide na trening (do ok 1 .1 /1 .1 wracam) i nie wiem co zjeść na kKasiucję gdy ok 1 .1 ide spać najczęściej sięgam po serek wiejski light ale nie wiem cy to dobre rozwiązanie lub może jest lepsza jakaś alternatywa? bardzo wdzięczna za odp lub link z przydatnym artykułem jeśli coś pominęłam <3

noavatar.png
Magda 2018-09-24

Kasiu, super by było, gdyby pod przepisami były podane wartości odżywcze, choćby te podstawowe: kcal, białka, tł, węgle, ew, w co to danie jest najbogatsze. ciekawa jestem, czy książka tak będzie miała

noavatar.png
Czabor 2018-09-24

Kasiu, co sądzisz o podgrzewKasiu posiłków w mikrofalówce? dużo skrajnych opinii, a niestety w pracy nie mam innej opcji na podgrzanie jedzenia.Będę wdzięczna za odpowiedź.

noavatar.png
Just 2018-09-24

Nie obliczałam

noavatar.png
Arnulf 2018-09-24

Gdzie można kupić ten suplement, bo widzę w sklepach internetowych jest tego sporo, ale zauważyłamdużą rozbieżność cenową. Czym się kierować w wyborze suplementu? polecasz jakąś konkretną markę?

noavatar.png
Alicjana 2018-09-24

Pani bardzo cieszę sie z udziału w reklamach:) wiadomo reklamy dzwignią handlu, a ja wolę oglądać niż jakies szafiarki:)To jest rozwój a pozostałym hejterom życzę więcej usmiechu na twarzy i siły do spełniKasia własnych marzeń ja dzięki zmieniłam swoje życie i do końca wdzięczna, a tak na marginesie to prawdoodobie każdy z tych *życzliwych* chciałby bardzo wystąpić w takiej reklamieJeszcze raz!

noavatar.png
Dobosława 2018-09-25

Witam, mam uczulenie na kokos czym zastąpić olej kokosowy i cukier kokosowy?

noavatar.png
Lubomira 2018-09-25

Podbijam pytanie. Mam przekroczone anti-TG, przy dobrym poziomie anti-TPO. Na razie nie stwierdzono niedoczynności, a ciągle waha się w zakresie 2,5 – 3,5, przy dość niskim (poniżej 1).

noavatar.png
Bogudar 2018-09-25

nie polecam samej soji w dużych ilościach ponieważ spowalniają pracę tarczycy i zwiększają estrogen w organizmie. Wszystko z umiarem

noavatar.png
Domicela 2018-09-25

1 ml że wykorzystujemy tylko gęstą część

noavatar.png
Dominika 2018-09-25

Czy kaszę jaglaną można zastąpić innym produktem? jak tak to jakim? ja raczej nie lubię tego produktu.

noavatar.png
Cieszymysł 2018-09-26

A kiedy bazylię wykorzystać? 😉

noavatar.png
Miłowit 2018-09-26

Witam, jakie mleko kokosowe użyła do tego przepisu?

noavatar.png
Pankracy 2018-09-26

Mam pytanie troszkę nie na temat. Ostatnio w internecie znalazłam sposób na pozbycie się cellulitu. Na szklankę wody sok z połowy cytryny i łyżeczka pieprzu cayenne. Nie można pić częściej niż dwa razy dziennie. Czy jest to bezpieczna metoda? i życzę wesołych świąt!

noavatar.png
Bohdana 2018-09-26

a ja mam problem bo mi nie zastyga ten pudding, kiedyś, robiłam wg przepisu z książki i było okej, teraz mi nie wychodzi? co moze byc nie tak ?

noavatar.png
Czcisław 2018-09-27

Prosimy jeszcze o informacjejak go stosowac?

Top